Fanshop

Šála
Týmová šála
Sportovní vak
Týmový Vak
Minidres
Týmový minidres
Polštář
polštář 40x40 cm
Mikina
Týmová mikyna
Tričko
Bavlněné tričko s logem týmu
Batoh
Batoh s logem
Týmová souprava
Týmová souprava

Produkty z eshopu je možné objednávat přes formuláře vedle jednotlivých produktů. Jednotlivé objednávky se shromažďují a objednání u výrobce provádíme 15.3., 15.6., 15.9. popřípadě 15.10. Vyzvednutí objednávky je možné pouze osobně na základě zaslané informace o možnosti vyzvednutí. Zadejte prosím ve formuláři své telefonní číslo nebo e-mail. Budeme Vás kontaktovat.

Svou objednávkou udělujete souhlas SK FBC SLAVKOV z. s. , se sídlem Sídliště Nádražní 1182, Slavkov u Brna , IČ: 227 57 805, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném u Krajského soudu v Brně, oddíl L, vložka 16248 (dále jen „Správce“), aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) zpracovával následující osobní údaje: jméno a příjmení, e-mail a telefonní číslo.

Jméno, příjmení, telefonní číslo a e-mail je nutné zpracovat za účelem dokončení objednávky v eshopu. Tyto údaje budou Správcem uchovány po dobu 1 roku. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu nebo dopisu na kontaktní údaje Sportovního klubu FBC SLAVKOV z. s.

Sportovní klub FBC SLAVKOV z. s. není plátcem DPH.