Novinky

22.12.2022
Florbalový rok 2022
Jaký byl florbalový rok 2022 z pohledu FBC SLAVKOV? Celkově velice vydařený a hlavně již absolvovaný kompletně bez dopadů pandemie Covidu.
23.09.2022
Ukázali jsme, že florbal hrát umíme, komentuje pohár trenér Horák
Slavkovští florbalisté se letos zapsali do klubové kroniky. Vůbec poprvé se mužům podařilo postoupit až do třetího kola Poháru Českého florbalu. V něm se utkali s Kopřivnicí, soupeřem ze třetí nejvyšší soutěže. Dlouho drželi krok, ale nakonec soupeř přeci jen ukázal větší kvalitu. Z celkových šesti zápasů však dokázali hráči FBC SLAVKOV vyhrát hned čtyři. „Dobře jsme se připravili a dokázali potrápit soupeře z vyšších soutěží,“ hodnotí hrající trenér mužského týmu Dominik Horák.
13.09.2022
Soustředění mládeže Valtice 2022
Jako každoročně znamená měsíc srpen zahájení ostré přípravy na novou florbalovou sezónu a ani letos tomu nebylo jinak. Stěžejním bodem letní přípravy bylo soustředění mládeže, které se uskutečnilo od 13.8. do 19.8 2022 již po šesté ve Valticích. 
18.05.2022
Postup dokonán, Slavkov míří do regionální ligy!
Minulou neděli odehráli hráči slavkovského A-týmu poslední turnaj sezóny. A náramně se jim povedl. Před domácím publikem brali Slavkovští plný počet bodů a vybojovali si postup do regionální ligy. FBC SLAVKOV se do této soutěže dostává podruhé ve své historii. Po týdnu už opadly první emoce, takže si můžeme v klidu přiblížit cestu, která do „regionálky“ vedla i s komentářem hrajícího trenéra mužů Dominika Horáka. Na konci článku přinášíme krátký s klubovým sekretářem Janem Šíchou.
24.01.2022
Šest bodů a osmnáct gólů. Slavkovští ovládli domácí turnaj
Tak to byla jízda! Po delší době se hráči A-týmu FBC Slavkov v sobotu 22. ledna představili na domácí půdě. Nastoupili do dvou zápasů a v obou nasázeli brněnským soupeřům devět branek. Díky šesti získaným bodům se posunuli na pátou příčku tabulky.