Novinky

3.05.2023
Senzační postup
Dvě výhry stačily mužům na postup z druhého místa. O titul je připravil gól minutu před koncem.
25.04.2023
Rozpis tréninků pro sezónu 2023/2024
Díky úspěšnému rozvoji klubu a narůstající členské základně musíme provést určité přeskupení tréninkových jednotek. Abychom Vás nezaskočili v září s jiným termínem tréninků, připravili jsme pro Vás rozpis již nyní.
12.03.2023
Áčko má za sebou šestibodový turnaj a poskočilo na druhé místo
Florbalisté slavkovského A-týmu přivezli z turnaje v Morkovicích plný bodový zisk, což se jim povedlo podruhé v řadě. Díky příznivé souhře ostatních výsledků se navíc posunuli na druhou příčku regionální ligy.
22.12.2022
Florbalový rok 2022
Jaký byl florbalový rok 2022 z pohledu FBC SLAVKOV? Celkově velice vydařený a hlavně již absolvovaný kompletně bez dopadů pandemie Covidu.
23.09.2022
Ukázali jsme, že florbal hrát umíme, komentuje pohár trenér Horák
Slavkovští florbalisté se letos zapsali do klubové kroniky. Vůbec poprvé se mužům podařilo postoupit až do třetího kola Poháru Českého florbalu. V něm se utkali s Kopřivnicí, soupeřem ze třetí nejvyšší soutěže. Dlouho drželi krok, ale nakonec soupeř přeci jen ukázal větší kvalitu. Z celkových šesti zápasů však dokázali hráči FBC SLAVKOV vyhrát hned čtyři. „Dobře jsme se připravili a dokázali potrápit soupeře z vyšších soutěží,“ hodnotí hrající trenér mužského týmu Dominik Horák.