Novinky

19.01.2021
Rozhovor z členy klubu - Jakub Holomek
Omezení pořád amatérským sportů nepřejí. Tak Vám v této době přinášíme další z rozhovorů. Ten  nás zavede do šatny Mužského "A" mužstva tentokráte přímo za kapitánem a odchovancem FBC Slavkov. Tím je Jakub Holomek. Otázky jako je již zvykem pokládal Lukáš Zrotal. Nechme se překvapit jestli Jakub odhalí pravý důvod vzniku jeho přezdívky "HOLUB".
22.12.2020
Rozhovory s činovníky klubu – Předseda sdružení
Po chvilkové odmlce jsme pro Vás připravili řekněme sváteční rozhovor. V něm Lukáš Zrotal vyzpovídal předsedu sdružení Pavla Stávka.
22.12.2020
Slavkovské sportovní kluby se roku 2021 bát nemusí
 Ten to článek napsaný Lukášem Zrotalem byl seminární práci při jeho studiu. Však financování a dotační příspěvky pro sportovní organizace jsou v dnešní  nejisté době zajímavým tématem. Proto bychom se rádi o něj s Vámi podělili
5.10.2020
Rozhovory s členy klubu - Marek Šmerda
Sezóna se pomalu rozběhla a než začneme chrlit zprávy o úspěších či neúspěších našich družstev.  Lukáš Zrotal vyzpovídal dalšího hráče "A" mužstva. Tentokráte hráče, který k nám před pár lety přestoupil z nedalekých Sivic a tím hráčem je Marek Šmerda.
16.09.2020
V souboji kategorií si vedli lépe Aligátoři
V neděli 13. září se ve slavkovské hale uskutečnil Souboj kategorií, tj. zápasy všech věkových skupin týmů FBC Aligators a FBC Slavkov. Po sečtení výsledků vyšli jako vítězové hostující Aligátoři, na body 13:11.